Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Как да почистим компютъра си?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
KriSkA
Собственик
Собственик
KriSkA


Брой мнения : 200
Join date : 11.03.2011
Age : 28
Местожителство : Burgas

Как да почистим компютъра си? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да почистим компютъра си?   Как да почистим компютъра си? EmptyСря Мар 16, 2011 3:09 pm

1. За да почистите своя компютър без да му нанесете някакви щети,като одраскване или нещо подобно ще ви трябва мека и здрава четка,някоя която не се скубе!Защото като сте с скубеща се четка може да задръстие някое място с власинки от четката и да си навлечете проблеми.
Никога не чистете компютъра с прахосмукачка.
Може да засмучете някоя част!

2. След това ще трябва да действате внимателно около някой части на платката. Разбирасе компютъра е нежно нещо и ако тръгнете да напъвате ще одраскате платка или видео карта и ще се ударите от земята! Внимавате особенно с видео карта,нея я почиствате изключително леко и не натискате защото може да пострада! Често върху перката на процесора се събира много прах, тази прах спокойно с четката я махате като внимавате да не падна по назад тази прах! Зад перката се забива също прах нея я издухвате спокойно, без да се притеснявате!С лед това ви препоръчвам да свалите старта там дето влиза един кабел за захранването.Сваляте го,и го издухвате от двете страни за да не остане прах вътре щото ако се застой тоя прашуляк, може да ви изгори захранването щото прахта ще удвой температурата там и може да изгори. Винаги изчиствайте дъното(не платката а самото дъно(в буквалния смисъл говоря). Ще го видите най напред като отворите компа щото има поне 1 пръст прах него го изччиствате спокойно с четка и по ъглите с рака(не се притеснявайте тва не е нещо мъсно за маняците на тема чистота).
е това са основните места който задължително на 1-2 седмици се чистат за да не стават лоши работи!А ко има някакви ядове пишете в темата и ще ги обсъдим. Embarassed


Последната промяна е направена от KriSkA на Пет Мар 25, 2011 12:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://cs-burgas.tk/
miro_
Потребител
Потребител
miro_


Брой мнения : 38
Join date : 14.03.2011
Age : 34
Местожителство : Burgas

Как да почистим компютъра си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да почистим компютъра си?   Как да почистим компютъра си? EmptyЧет Мар 24, 2011 8:29 pm

изчистих го и ся маи по-добре работи Laughing стана по-бърз Laughing
Върнете се в началото Go down
*EnergoN*
Модератор
Модератор
*EnergoN*


Брой мнения : 30
Join date : 21.03.2011
Age : 31

Как да почистим компютъра си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да почистим компютъра си?   Как да почистим компютъра си? EmptyЧет Мар 24, 2011 11:28 pm

Аз моя комп го чиста с прахосмукачката :Д засега не ми е прайло проблеми само 1 път ми напрай!! неможе се включи екрана ЛОпнах кутията 1,2 пъти и тръгна Д:Д:Д:Д... хардуера го чиста с програма :]

Мила "Как да почистим комяютъра си?" не "комяютъра" а "компютъра" Laughing

By KriSkA - Мда моя грешка Сори...... Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.cs-burgas.tk/
miro_
Потребител
Потребител
miro_


Брой мнения : 38
Join date : 14.03.2011
Age : 34
Местожителство : Burgas

Как да почистим компютъра си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да почистим компютъра си?   Как да почистим компютъра си? EmptyПет Мар 25, 2011 12:17 am

*EnergoN* написа:
Аз моя комп го чиста с прахосмукачката :Д засега не ми е прайло проблеми само 1 път ми напрай!! неможе се включи екрана ЛОпнах кутията 1,2 пъти и тръгна Д:Д:Д:Д... хардуера го чиста с програма :]

Мила "Как да почистим комяютъра си?" не "комяютъра" а "компютъра" Laughing

случва се Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да почистим компютъра си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да почистим компютъра си?   Как да почистим компютъра си? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как да почистим компютъра си?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Софтуерна поддръжка на компютъра?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Техника :: Хардуер-
Идете на: