Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Тактики с AWP?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DeadMan
Собственик
Собственик
DeadMan


Брой мнения : 70
Join date : 11.03.2011
Местожителство : Burgas

Тактики с AWP? Empty
ПисанеЗаглавие: Тактики с AWP?   Тактики с AWP? EmptyПет Мар 18, 2011 2:29 pm

Ще се опитам да ви покажа няколко тактики за играта с AWP
1.Това са няколко съвета без които няма да можете да направите тактиките, които съм ви подготвил после:
1.1 Трябва да пускате оптиката и да стреляте бързо, а не да се бавите с прицелване
1.2 Трябва да сте сигурни, че ще го уцелите и в момента на изтрела да се опитате да насочите(преместите) червената точка максимално близо, или точно в играча който трябва да убиете.
1.3 Смяната на нож и авп не е задължителна, но е добре да го правите само ако не ви бави допълнително.
1.4 Едно от най-важните работи е да се изтегляте зад някакъв кашон след изтрела, но много бързо, за да не ви оцелят.
1.5 НЕ клякайте, защото това забавя изтеглянето ви много!!(или клякайте рядко)

Така ето ги и тактиките които съм ви подготвил.Това са най-често използваните и в 3 демота съм се опитал да ви ги покажа, но естествена няма да останете и без обяснение как се правят.

1. Ако се чудите как в началото на рунда на awp_map някой ви убива преди да сте се мръднали-ето това е тайната:
В края на рунда, ако сте жив, задръжте дясното копче на мишката и когато ви пусне ще ви покаже зоома, и ще можете да убиете враг(естествено, ако сте се прицелили)
ЗАБЕЛЕЖКА: Това става само ако няма Freezy time!!!
2. Така това е първата тактика аз съм я нарекъл crouch тактика, защото ви е нужен кроуч
2.1 Кроуч става, когато в опцията за клякане сложите скрол завъртян на пред, или на зад.Така не клякате със скрол, а правите "надигане на пръсти"(лек скок).
2.2 След като направите лекия скок, веднага натискате копчето с което клякате(така се прави кроуч).За да е ефективно и да ви върши работа, трябва да го правите в движение.
2.3 След като направите кроуч няколко пъти в движение се спирате и стреляте по противника(трябва да пуснете оптиката преди последния кроуч)
2.4 След като сте го убили, улучили или просто изтреляли куршум, се върнете обратно със кроуч(може и без).
2.5 Може да правите само лек скок, за да надникнете, и да видите къде е противникът(за по-лесно прецелване)
Тази тактика съм я нарекъл лъжлив скок, (SPAWN-JUMP) поради простата причина, че самата тактика представлява точно това:
3. Излизате със скок и точно, когато ще паднете или по време на скока сменяте посоката няколко пъти(натискате копчетата за движение наляво и надясно последователно)
3.1 Трябва да сте пуснали оптика, по време или преди скока.
3.2 Трябва бързо да уцелите противника, тъй като когато сте на земята, сте по лесен за убиване.
3.3 Изнасяте се със скок

Тази тактика съм нарекал лъжливо движение.Тя според мен е най-лесна за изпълнение:
4. Заставате в близост до кашон и чакате противник.
4.1 След като излезе, се премествате малко на ляво или на дясно и стреляте.
4.2 Това залъгва противника.

И една забележка: Най-добре използвайте бърз изтрел:При това вклучвате оптиката и в същия момент стреляте, така изтрелът става бърз, с опитка и точен!

Надявам се урока да е бил полезен!
By DeadMan
Върнете се в началото Go down
http://cs-burgas.tk/
*EnergoN*
Модератор
Модератор
*EnergoN*


Брой мнения : 30
Join date : 21.03.2011
Age : 31

Тактики с AWP? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактики с AWP?   Тактики с AWP? EmptyНед Мар 27, 2011 1:38 am

Мислиш че някой ще ти повярва че си писал урока?
Върнете се в началото Go down
http://www.cs-burgas.tk/
 
Тактики с AWP?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Помощ :: Уроци-
Идете на: